Drukuj
Odsłony: 2164

Rzecznik Praw Pacjenta Szpitala Psychiatrycznego

Instytucja Rzecznika Praw Pacjenta Szpitala Psychiatrycznego została powołana w celu ochrony praw osoby korzystającej ze świadczeń zdrowotnych udzielanych przez szpital psychiatryczny. Pomoc w dochodzeniu praw tej osoby przysługuje również jej przedstawicielowi ustawowemu, opiekunowi prawnemu lub faktycznemu.

Zakres zadań Rzecznika Praw Pacjenta Szpitala Psychiatrycznego:

Specjalistą pełniącym funkcję Rzecznika Praw Pacjenta Szpitala Psychiatrycznego w Centrum Psychiatrii w Katowicach im. dr. Krzysztofa Czumy jest pan Dominik Miedziak.

Rzecznik przyjmuje w środy i czwartki od godz. 8.00 do godz. 16.00 w Centrum Psychiatrii w Katowicach przy ul. Korczaka 2 (Budynek Oddziału Dziennego Terapii Uzależnienia od Alkoholu, piętro II).

Kontakt z Rzecznikiem:

Centrum Psychiatrii w Katowicach im. dr. Krzysztofa Czumy
Adres do korespondencji:
40-340 Katowice
ul. Korczaka 27
z dopiskiem Rzecznik Praw Pacjenta Szpitala Psychiatrycznego

Tel: (32) 43 86 171

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Rzecznik Praw Szpitala Psychiatrycznego jest pracownikiem Biura Rzecznika Praw Pacjenta
i wykonuje swoje zadania przy pomocy tego Biura.

Kontakt z Biurem Rzecznika Praw Pacjenta:

ul. Młynarska 46
01-171 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bpp.gov.pl
Bezpłatna infolinia: 800-190-590 czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 21.00

Administratorem danych osobowych przekazanych Rzecznikowi Praw Pacjenta Szpitala Psychiatrycznego jest Rzecznik Praw Pacjenta z siedzibą w Warszawie, ul. Młynarska 46. Dane są przetwarzane w celu rozpatrzenia sprawy i w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich modyfikacji.