Zachęcamy do głosowania na nasz „Ogród terapeutyczny w Centrum Psychiatrii w Katowicach im. dr. Krzysztofa Czumy”, w ramach V edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. Pragniemy stworzyć miejsce przystosowane do prowadzenia warsztatów terapii zajęciowej hortiterapii i arteterapii oraz uczynić to miejsce przyjaznym dla wypoczynku i integracji pacjentów oraz odwiedzających - kod projektu: MBO-0008/W/23 w puli EKO. Równocześnie zachęcamy do oddawania głosów na projekt "Spotkajmy się w dialogu - wspieranie zdrowia psychicznego mieszkańców subregionu zachodniego". Kod projektu: podregion nr 3 MBO-0004/P3/23 w puli REGIO, który ma na celu stworzenie grup wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi, ich bliskich, opiekunów osób z chorobami otępiennymi, rodziców mających trudności wychowawcze, prelekcje destygmatyzacyjne o zaburzeniach psychicznych, kurs otwarty dialog i rozwój sieci społecznych w sytuacji kryzysu psychicznego dla pracujących w zawodach pomocowych, sesje terapeutyczne dla chorujących psychicznie i ich bliskich. To chyba jedyny projekt, w którym zaplanowano pulę na dostępność, np. gdyby na prelekcję zgłosił się ktoś głuchy, potrzebujący tłumacza języka migowego.

Liczymy na Państwa poparcie!

Głosowanie odbywa się elektronicznie, za pomocą aplikacji, dostępnej na stronie bo.slaskie.pl oraz papierowo poprzez wrzucenie karty do głosowania do urny. Do głosowania uprawnieni są wszyscy mieszkańcy województwa, którzy mogą wybierać spośród 113 zadań dopuszczonych do głosowania.

W ramach głosowania każdy mieszkaniec województwa śląskiego przyznaje po jednym punkcie dla zadań zgłoszonych w puli EKO oraz REGIO. Głosować można tylko jeden raz – podczas jednej sesji logowania należy wybrać zadania z obu pól.

Podczas głosowania należy podać swoje dane osobowe. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Oto 4 proste kroki, które należy wykonać, by zagłosować w panelu dostępnym na stronie bo.slaskie.pl:

  • KROK 1 – wybierz zadania: jedno zadanie w puli EKO oraz jedno zadanie w puli REGIO (z dowolnego podregionu). Jeżeli zmieniłeś zdanie i chcesz inaczej przyznać głosy - kliknij ponownie w wybrane zadanie. Możesz też kliknąć ANULUJ WYBÓR na dole strony - wówczas zostaną usunięte wszystkie zaznaczenia. Uwaga - wyboru dokonujemy podczas jednej sesji dla zadań w puli EKO i REGIO.
  • KROK 2 – uwierzytelnij się, podając swoje dane (numer telefonu, imię i nazwisko, numer PESEL, imię matki).
  • KROK 3 – potwierdź swój wybór, klikając WYŚLIJ
  • KROK 4 – zatwierdź oddawane punkty, wpisując kod, który otrzymasz smsem na wskazany numer telefonu, a następnie kliknij ZATWIERDŹ

Więcej informacji na bo.slaskie.pl